Native Speaker
cesky
English

Výuka angličtiny pro dospělé

Potřebuje zlepšit svoji angličtinu anebo se ke studiu anglického jazyka vracíte po letech? Standardní kurzy, které nabízím, začínají na základní úrovni a pokračují pěti stupni až do úrovně odborné způsobilosti (A2-C2 CEFR). Začneme neformální 60 minutovou schůzkou, kde spolu probereme Vaše potřeby a určíme si cíle. Pokud jste právě dokončili studium nebo jste v posledních dvou letech prošli zkouškou z angličtiny, můžeme pokračovat v návazném studiu. Také Vás požádám o vyplnění online testu, jehož výsledky použijeme pro stanovení nejlepší možnosti pro Vaše studium.

Standardní bloky jsou založeny na nejmodernějších publikovaných textech Oxford University Press a Cambridge University Press.

OUP učebnice jsou:


  • New Headway
  • International English
  • English Result
  • Business Result

Mezi tituly CUP patří:


  • face2face
  • English Unlimited
  • Business Advantage

Specializované obory:


  • medicína
  • technika
  • práva a dalších odborné předměty..

Jakmile prodiskutujeme Vaše očekávání a určíme Vaši aktuální úroveň, domluvíme se na vhodných výukových textech. Pokud Vámi zvolený text ke kurzu není na tomto seznamu, zvážíme variantu Vámi preferovaných materiálů.


Individuální výuka angličtiny

Tento balíček je sestaven pro ty z vás, kteří chtějí cokoliv specifického. Na základě požadavku jazykových témat sestavím plán individuálních lekcí. Například Vám mohu ukázat, jak připravit životopis a průvodní dopis pro budoucí zaměstnání. Připravím Vás na pohovor nebo zkoušku anebo jen na komunikaci, kterou zažijete na plánované dovolené, abyste se necítili ztraceni. Řeknete mi, co chcete, a já Vám pomohu Vašeho cíle dosáhnout.

Kontaktujte mne prosím s podrobnostmi.


Firemní výuka

Vyžaduje váš byznys domácí či mezinárodní komunikaci v angličtině? Nabízím širokou škálu služeb pro podnikatelské prostředí. Vše od výuky psaní interní a externí korespondence přes telefonní komunikaci, prezentační dovednosti po copywriting a editaci marketingových a propagačních materiálů. Lekce mohou být přizpůsobeny existujícím materiálům nebo konkrétním potřebám Vašeho podnikání. Prosím kontaktujte mě, abychom prodiskutovali Vaše požadavky.


Oxford Online Placement Test

Oxford Online rozřazující test je rychlý diagnostický nástroj pro hodnocení stávajících jazykových dovedností studenta před zahájením dalšího studia. Projdete testem správného používání angličtiny (znalost gramatických forem a významu) a poté jejího poslechu (doslovné identifikace a odvozeného smyslu). Test reaguje a mění otázky podle vašich odpovědí a je spolehlivým ukazatelem vašich současných schopností. Tyto informace a náš rozhovor mi umožní výběr pro Vás nejvhodnějších studijních materiálů. Test si můžete udělat kdykoliv doma u počítače, trvá maximálně 90 minut a nejsem u něj třeba, jen Vám poskytnu licenci a spolu pak důkladně zhodnotíme výsledek.


Místo výuky

Učím ve své kanceláři na Svaté u Berouna, ale přizpůsobím se Vašemu výběru místa pro výuku. Schůzky každopádně preferuji klidné prostředí, které nám poskytne prostor, kde se dobře uslyšíme. Pokud navrhujete lekce v místě, které máte k dispozici a je mimo Beroun, stanovíme si předem cestovní výdaje. Každopádně, poskytuji i online lekce, např. přes Skype.