Native Speaker
cesky
English

Ceník výuky angličtiny

První konzultace, při které diskutujeme o výuce a možnostech studenta je zdarma.

Lekce poskytuji v předem domluvených termínech, ale doporučuji alespoň 1 lekci týdně. Poté, co se domluvíme na materiálech, ze kterých se budeme učit, bude potřeba, abyste si tyto knihy pořídili. Já udělám totéž. Po konzultaci sepíšeme smlouvu o výuce a dle ní byste měli zaplatit zálohu za kurz předem v hotovosti nebo bankovním převodem.

Standardní kurz trvá 36 týdnů.


Lekce angličtiny - standardní sazba

Typický kurz je nastaven na práci s materiály face2face, New Headway, Objective anebo podobnými a záleží na vstupní úrovni jazykových znalostí studenta a může zahrnout i přesahy úrovní. Po letech praxe jsme se ujistili v tom, že dva základní modely kurzů vyhovují většině studentů.


Delší lekce zahrnují hlubší zaměření na mluvení a konverzační dovednosti, které přichází s úrovní B1 a vyhovují starším studentům, kteří angličtinu mimo hodiny ve škole moc neprocvičí. Typický kurz jsme nastavili na počet 36 lekcí během školního roku.


Základní smlouva o výuce pokrývá školní rok od září do června, ale samozřejmě můžeme vyučovat i přes letní prázdniny. Studenti, kteří začali svůj kurz později ve školním roce si mohou objednat 36 týdnů výuky a zůstane jim předplaceno do dalšího roku. Na začátku každého nového školního roku jsou smlouvy upraveny a i pokračující studenti podepíší nové smlouvy. Nové zpracováváme každý rok, aby všichni studenti (noví i pokračující) měli jednotné podmínky, a abychom každému za jeho peníze nabídli to nejlepší.


Oxford Online Placement Test

Doporučujeme každému, kdo se vrací ke studiu angličtiny po delší době anebo je jednoduše zvědavý!Lekce angličtiny pro skupiny při objednání více než jedné lekce týdně

55minutové a 45minutové lekce můžeme poskytnout za zvýhodněnou cenu. Dejte nám prosím vědět, jaké lekce hledáte a zda by se jednalo o lekce pro jednotlivce nebo pro skupinu. Vypracujeme cenovou nabídku na míru Vašim požadavkům.


Nestandardní kurzy angličtiny

Krátké individuální kurzy

Krátší kurzy mohou pokrýt jakýkoliv požadavek od základního oživení konverzace po pokročilejší úkoly v gramatice, kreativním psaní či profesní zaměření. Můžeme, ale nemusíme pracovat se studijními materiály.Kurzy a firemní školení

Ceny školného jsou závislé na řadě faktorů vyžadující společností, často vyžadují jiný druh smlouvy než standardní. Kontaktujte nás prosím.


Jiné náklady

Dříve než se rozhodnete pro nový kurz, zvažte celkové náklady na výuku jako jsou knihy, ale především čas, který věnujete svému kurzu. Absolvování kompletního jazykového kurzu může od začátku do konce trvat 18 měsíců. Studenti u nás zůstávají i několik let a neustále si prohlubují svoji angličtinu.


Korektura a editace textů

Kromě výuky angličtiny nabízím tyto služby pro soukromé i firemní klienty. Mechanické opravy zahrnují malé gramatické úpravy a základní idiomatické změny textu do běžné angličtiny. V případě, že text byl přeložen z češtiny, může vyžadovat editaci textu, kde významová struktura vyžaduje revizi a přepisování. Všechny změny podléhají Vašemu schválení. Pokud máte zájem o korekturu nebo editaci, zašlete mi náhled spolu s popisem vašeho projektu, abych mohl posoudit míru a druh požadované práce a odhadnout celkové náklady a termín dodání.